Відділ правового забезпечення

Посада

Прізвище, ім'я, по-батькові

Звання

Контактна інформація

Начальник відділу

Якуба Світлана Володимирівна

підполковник поліції

(0552)45-94-75

Заступник начальника відділу Сімеоніді Ірина Анатоліївна державний службовець  

Відділ правового забезпечення

 • Загальні положення

  відділ правового забезпечення  ГУНП в Херсонській області.

 • Завдання підрозділу

  Організовує та бере участь у забезпеченні реалізації державної правової політики у сфері забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також поліцейських послуг, правильного застосування законодавства в органах та підрозділах ГУНП в Херсонській області.

  Представництво інтересів апарату ГУНП в Херсонській області та керівництва ГУНП в Херсонській області, а також органів та підрозділів ГУНП в Херсонській області, за дорученням керівництва, в судових та інших органах.

 • Функції підрозділу
  1. Організація претензійної та позовної роботи, контроль за її проведенням органами та підрозділами ГУНП в Херсонській області.
  2. Юридичне супроводження фінансово-господарської діяльності апарату ГУНП в Херсонській області та організація правової роботи, пов’язаної з укладенням договорів (контрактів).
  3. Юридичне редагування проектів документів, які подаються на підпис керівництву апарату ГУНП в Херсонській області.
 • Нормативно-правові основи діяльності підроздлу

  Відділ правового забезпечення у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, міжнародними договорами України, а також іншими нормативно-правовими актами, у тому числі нормативно-правовими актами МВС, Положенням про відділ правового забезпечення, затвердженого наказом ГУНП в Херсонській області від 24.10.2016 № 1089.