Поліцейські викрили жителя Олешківського району у розповсюдженні порнографічних фото

Новини

Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, обласного главку поліції спільно з Олешківським відділенням поліції та під процесуальним керівництвом районної прокуратури  викрили 38-річного жителя Олешківського району, який розповсюджував у мережі  Інтернет свої фото порнографічного характеру.

Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Херсонській області Олег Шанько, під час проведення санкціонованого обшуку в помешканні чоловіка правоохоронці вилучили мобільний термінал. Там виявили чималий архів забороненого контенту, який він розповсюджував через мережу Інтернет. Чоловік зареєструвався на одному з порнографічних сайтів та викладав на власну сторінку фото своїх статевих органів.

Громадянин пояснив, що через роботу багато місяців не буває вдома з родиною, тому викладання оголених фото було для нього своєрідною розвагою.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 301 «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів» Кримінального кодексу України. Нині мобільний термінал вилучено та направлено до експертного центру для проведення всіх необхідних експертиз. У межах кримінального провадження тривають слідчі дії.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Матеріали для ЗМІ

Фото