Прес-реліз про злочини та події на 16.09.2020

Прес-реліз

Упродовж минулої доби до підрозділів Національної поліції в Херсонській області надійшли 639 заяв і повідомлень, серед яких 103 звернення містять ознаки кримінального правопорушення.

Зареєсстрована одна дорожньо-транспортна пригода з потерпілими, в результаті якої одна людина отримала травми. За порушення Правил дорожнього руху працівники районних підрозділів поліції та управління патрульної поліції склали 131 адміністративний протокол, з них 5 – за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Деякі приклади кримінальних правопорушень:

  • В Дніпровське відділення поліції звернулась 30-річна жінка. Вона розповіла, що її 49-річній матері зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником служби безпеки банку. В ході ромови останній дізнався у матері реквізити банківської картки, після чого з неї зникли гроші в сумі близько 12 тисяч гривень. Проводиться перевірка.
  • В Новокаховський відділ поліції звернувся 34-річний житель міста. Чоловік розповів, що протягом останніх двох діб був відсутній вдома. В цей час в квартирі заявника невідомі зловмисники зламали замок вхідних дверей, проникли всередину та викрали гроші в сумі близько 2 тисяч доларів США. За даним фактом проводиться перевірка.

Відділ комунікації поліції Херсонської області