Прес-реліз про злочини та події на 19.08.2021

Прес-реліз

Упродовж минулої доби до підрозділів Національної поліції в Херсонській області надійшло 523 заяви. 

Зареєстрована одна дорожньо-транспортна пригода з потерпілими, в результаті якої одна людина отримала травми. За порушення Правил дорожнього руху працівники районних підрозділів поліції та управління патрульної поліції склали 117 адміністративних протоколів, з них 16 - за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Деякі приклади кримінальних правопорушень:

- в територіальний підрозділ поліції м. Гола Пристань звернулась 80-річна мешканка с. Олексіївка. Пенсіонерка розповіла, що близько 18:30 до неї додому прийшли двоє невідомих жінок та представились працівниками соціальної служби. Вони запропонували заявниці поміняти усі свої заощадження на нові купюри. Жінка повірила шахрайкам та обміняла у них 20 тисяч гривень та 1000 доларів США. Потім жінка з’ясувала, що отримані на обмін банкноти – сувенірні. За даним фактом проводиться перевірка.

- в територіальний підрозділ поліції смт Чаплинка звернувся 35-річний місцевий мешканець. Чоловік розповів, що у полі поблизу с. Хрестівка невідомі зловмисники вчинили крадіжку 110 розприскувачів зі зрошувальної машини «Фрегат». За даним фактом проводиться перевірка.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

поліція
новини
крадіжка