Прес-реліз про злочини та події на 23.08.2019

Прес-реліз

Упродовж минулої доби до підрозділів Національної поліції в Херсонській області надійшла 631 заява і повідомлення, серед яких 105 заяв з ознаками кримінального правопорушення.

Дорожньо-транспортних пригод з потерпілими не зареєстровано. За порушення правил дорожнього руху працівники районних підрозділів поліції та управління патрульної поліції склали 121 адміністративний протокол, із них 15 – за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

В Скадовське відділення поліції звернулась 24-річна дівчина. Вона розповіла, що відпочивала у кафе, де у неї невідомий викрав мобільний телефон. За даним фактом проводиться перевірка.

В «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини зателефонував 48-річний житель Корабельного району. Чоловік розповів, що купував побутову техніку через мережу Інтернет. В ході розмови по телефону з продавцем останній попросив внести передоплату в сумі 7200 гривень. Після перерахування коштів продавець на дзвінки не відповідає.За даним фактом проводиться перевірка.

В Каховський відділ поліції звернулась 36-річна жінка. Вона розповіла, що невідомі проникли в її будинок, звідки викрали золоті вироби та 20000 гривень. За даним фактом проводиться перевірка.

 

 Відділ комунікації поліції Херсонської області

поліція
новини