За вихідні дні поліцейські розшукали та повернули батькам 4-х неповнолітніх

Увага! Розшук!

17-річну жительку Новотроїцького району працівники поліції розшукували понад добу. Мати дівчини пояснила, що донька залишила на неї свою малолітню дитину і втекла з дому. Ювенальні поліцейські поспілкувалися з друзями дівчини та встановили, що вона може знаходитися на морському узбережжі в Голопристанському районі. Поліцейські відпрацювали місто Гола Пристань, с.Залізний Порт та Приморське, спілкувалися з працівниками баз відпочинку та кафе. Дівчину виявили у с.Приморське, де вона відпочивала. Неповнолітня пояснила, що поїхала на морське узбережжя шукати роботу. Поліцейські повернули дівчину додому.

В місті Олешки з дому втекли дві подружки віком по 13 років. Упродовж години ювенальні поліцейські встановили місцезнаходження дівчат. Вони знаходилися в одному з сіл району в гостях у знайомих. Поліцейські відвезли дівчат додому та провели з ними профілактичні бесіди.

В місті Олешки загубилася 6-річна дівчинка. Її мати пояснила, що донька вранці пішла гуляти і через кілька годин не повернулася додому. Працівники поліції відпрацювали місто і виявили дівчинку біля однієї з багатоповерхівок. Дитина була налякана і плакала. Правоохоронці заспокоїли її та одразу відвели до матері. Дівчинка пояснила, що відійшла далеко від дому і не запам’ятала дороги назад.

Відділ комунікації поліції Херсонської області   

Матеріали для ЗМІ

Фото