Магазинний крадій з Херсона отримав 3,5 роки позбавлення волі

Рішення суду

В жовтні минулого року оперативники Херсонського відділу поліції затримали серійного крадія з магазинів. На рахунку зловмисника 42 доведені факти крадіжок. У суді зловмисник свою вину визнав. Наступні 3 роки та 6 місяців він проведе у кримінально-виконавчій установі закритого типу.

Діяв 28-річний херсонець за однаковою схемою: віджимав відмичкою металопластикові вікна або двері, забирав виручку з каси та швидко тікав до приїзду охоронної фірми. Весь процес злочину займав у нього приблизно 30 секунд.

Оперативники вирахували зловмисника, влаштували засідку та затримали на «гарячому» в продуктовому магазині у мікрорайоні Таврійський. У чоловіка вилучили знаряддя для зламування металопластикових дверей та 5 тисяч гривень, які він викрав з каси. Загальні збитки від злочинної діяльності магазинного крадія становлять сотні тисяч гривень.

Чоловік вже був неодноразово судимий за аналогічні злочини. Постійного місця проживання не мав і проживав за різними адресами у знайомих.

Суд визнав підозрюваного винним у інкримінований йому злочинах і обрав йому покарання у вигляді 3 років та 6 місяців за гратами.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

поліція
новини