Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
До Всесвітнього дня психічного здоров’я для поліцейських провели практичні заняття
Опубліковано 11 жовтня 2023 року о 15:34

За визначенням ВООЗ, психічне здоров’я – це стан душевного благополуччя, який дає кожній людині можливість реалізовувати власний потенціал, долати звичайні життєві стреси, плідно працювати. Тож із нагоди відзначення Всесвітнього дня психічного здоров’я співробітники психологічної служби поліції Херсонщини провели для колег практичні заняття, спрямовані на формування навичок підтримки психічного здоров’я, оволодіння техніками стабілізації психічного та емоційного стану, надання першої психологічної допомоги.
Керівник психологічної служби Головного управління Національної поліції в Херсонській області Ілона Пашкова зазначає:
– Такі заняття з елементами тренінгу – це частина постійної психопрофілактичної роботи. Тренінгові вправи та техніки сприяють попередженню негативних психічних та емоційних станів, збереженню психоенергетичного балансу, регуляції емоцій та поведінки. Вони покращують якість життя та продуктивність роботи. Загалом піклування про ментальне здоров’я має стати звичною відповідальністю кожного. Тож ми вчимо наших поліцейських прийомам самодопомоги, вмінням надання першої психологічної допомоги тим, хто поряд, закликаємо за потреби звертатися за психологічною підтримкою.
Психологічно здорова людина – це насамперед людина спонтанна і творча, життєрадісна й весела, відкрита до пізнання себе і навколишнього світу не тільки розумом, а й почуттями, інтуїцією. У збереженні та зміцненні психічного здоров’я важливе значення має дотримання принципів здорового способу життя.
Особливе значення має психогігієна. Це комплекс заходів із дотримання культури міжособистих стосунків, уміння керувати своїми емоціями, чергування праці і відпочинку, створення сприятливого психологічного клімату у колективі, сім’ї. Сюди ж зараховують систематичні заняття фізичною культурою, раціональне харчування, дотримання режиму дня, здоровий сон, позитивне мислення, оптимізм та доброзичливість.
Психічне здоров’я кожного в першу чергу залежить від самої особистості та її близьких. Задача сучасної людини – зберігати свою душевну рівновагу, бути готовою до стресових ситуацій і за необхідності звертатися за допомогою, а не пускати на самоплив симптоми перевантаження, депресії, емоційної нестійкості.
Нагадаємо, Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?», ініційована першою леді Оленою Зеленською, покликана надати всім українцям психологічну допомогу та навчити навичок самодопомоги. Її мета – довести, що звертатися по таку допомогу – не слабкість, а відповідальність та піклування про себе.
Більше порад щодо піклування про ментальне здоров’я за посиланням – https://bf.in.ua/


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux