Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Запобігання і протидія корупції
Відкрити все

Контактна інформація сектору запобігання корупції ГУНП в Херсонській області

спеціальна телефонна лінія – 067-553-67-66;

засіб електронного зв’язку – [email protected] 

Повідомити про корупцію відносно поліцейських, державних службовців та інших працівників поліції структурних підрозділів ГУНП в Херсонській області, або відносно керівників та заступників керівників територіальних у тому числі міжрегіональних органів поліції, або відносно керівників та заступників керівників установ та закладів, що належать до сфери управління НПУ.

Шановний викривачу!

На цій сторінці Ви можете залишити повідомлення сектору запобігання корупції ГУНП в Херсонській області про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), вчинених поліцейськими, державними службовцями та іншими працівниками структурних підрозділів ГУНП в Херсонській області, керівниками та заступниками керівників територіальних у тому числі міжрегіональних органів поліції, а також керівниками та заступниками керівників установ та закладів, що належать до сфери ГУНП в Херсонській області.

Зазначене повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення цього Закону, яка може бути перевірена. Таке повідомлення підлягає попередній перевірці у строк не більш як десяти робочих днів, про результати якої Вас буде поінформовано у триденний строк з дня завершення такої перевірки.

За результатами попередньої перевірки службова особа, відповідальна за її проведення, приймає одне з таких рішень:

призначити проведення внутрішньої (службової) перевірки або розслідування інформації у разі підтвердження фактів, викладених у повідомленні, або необхідності подальшого з’ясування їх достовірності;

передати матеріали до органу досудового розслідування у разі встановлення ознак кримінального правопорушення або до інших органів, уповноважених реагувати на виявлені правопорушення в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України;

закрити провадження у разі не підтвердження фактів, викладених у повідомленні.

У разі якщо отримана інформація про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону не належить до компетенції  сектору запобігання корупції ГУНП в Херсонській області Вам буде повідомлено про це у триденний строк без проведення попередньої перевірки. Внутрішня (службова) перевірка або розслідування за повідомленням про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону проводиться у строк не більше 30 днів з дня завершення попередньої перевірки. Якщо у зазначений строк перевірити повідомлену інформацію неможливо, строк перевірки подовжується або розслідування інформації до 45 днів, про що Вам буде повідомлено.

Звертаємо Вашу увагу!

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає перевірці у строк не більше 15 днів від дня його отримання. Якщо у вказаний строк перевірити інформацію, що міститься в повідомлені неможливо, строк розгляду повідомлення продовжуються до 30 днів від дня його отримання. У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону керівництво  ГУНП в Херсонській області вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.

Положення щодо впровадження в ГУНП в Херсонській області механізмів заохочення викривачів та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону Укр.pdf

Про деякі питання організації роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України Про запобігання корупції у Національній поліції України.pdf  

зміни до наказу Головного управління Національної поліції в Херсонській області від 29 лютого 2024 року № 154 «Про деякі питання впровадження в Головному управлінні Національної поліції в Херсонській області механізмів заохочення викривачів і формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».pdf

Пам’яткащодо етичної поведінки в ГУНП в Херсонській області зі змінами Пам'ятки 1 - 5.doc


Kанали зв’язку для повідомлення про корупцію:

 • - Внутрішня телефонна лінія для повідомлень викривачів: тел. 22-60.
 • - Електронна пошта сектору запобігання корупції ГУНП в Херсонській області 
 • [email protected]
 • - Спеціальна телефонна лінія для повідомлень викривачів: 067-553-67-66
 • Завантажити:  Шаблон повідомлення викривача.docx 
 •  Єдиний портал повідомлень викривачів: https://whistleblowers.nazk.gov.ua/ 

Пам’ятка щодо етичної поведінки в ГУНП в Херсонській області завантажити пам'ятку.doc

Положення щодо впровадження в Головному управлінні Національної поліції в Херсонській області механізмів заохочення викривачів та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» завантажити положення_ заохочення.docx

Статті 1, 59, 65-1, 66, 67, 68, 69 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014  № 1700-VII (витяг).

Статті 45, 191, 210, 262, 308, 312, 313, 320, 354, 357, 364, 364-1, 365-2 , 366-1, 368, 368-2, 368-3, 368-4, 369, 369-2, 410 Кримінального кодексу України (витяг).

Статті 172-4, 172-5, 172-6, 172-7, 172-8, 172-9, 172-9-1, 172-9-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (витяг).

Стаття 77 Закону України «Про Національну поліцію» від 02.07.2015 № 580-VIII (витяг).

Пункт 9 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Національну поліцію» від 23.12.2015 № 901-VIII (витяг).

Статті 64, 84 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015  № 889-VІІІ (витяг).

Пункт 3 постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 171 (витяг).

Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції «Про затвердження Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення» від 09.02.2018 № 166 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21.03.2018 за № 345/31797.

Інформація стосовно відповідальності за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення

Корупційні правопорушення та пов’язані з корупцією, строки накладення стягнень та види відповідальності. Спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції та їх повноваження.

Інформація про відповідальність за завідомо недостовірні відомості у декларації

Види відповідальності за корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Види юридичної відповідальності за корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення.

Інформаційний плакат «Корупція - «задоволення» не з дешевих».

Роз’яснення від 19.11.2021 №54 “Щодо особливостей реалізації заборони на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування (ст. 54 Закону України «Про запобігання корупції») та відповідальності за прийняття рішень щодо осіб, які прийняли такі пільги, послуги і майно”

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux