Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Команда обласного главку поліції перемогла у відкритому чемпіонаті з гирьового спорту серед правоохоронців, рятувальників та силовиків
Опубліковано 02 квітня 2021 року о 14:51

Сьогодні, 2 квітня, за підтримки начальника обласного главку поліції Олександра Прокудіна відбувся відкритий чемпіонат ГО ХОО ФСТ «Динамо» з гирьового спорту серед правоохоронних органів, рятувальних служб та організацій силових структур.

Команда поліції Херсонщини складалася з семи працівників в різних вагових категоріях.  Поліцейські виконували дві вправи з гирею вагою 24 кг: поштовх гирі обома руками та ривок почергово лівою та правою рукою.

За результатами змагань команда поліції Херсонщини виборола перше місце.

В особистому заліку  призери визначались у 6 вагових категоріях. У категорії до 68 кг – перше місце посів Крутьков Сергій, співробітник управління карного розшуку. У категорії до 73 кг – друге місце Штанько Максим, співробітник роти поліції особливого призначення.  У категорії до  78 кг – перше місце посів один працівник спецпідрозділу КОРД. У категорії до 85 кг – трете місце Арзуманов Карен, співробітник роти поліції особливого призначення. У категорії до 95 кг – перше місце посів Кислюк Ростислав, слідчий Херсонського районного управління поліції. Третє місце у цій же ваговій категорії виборов – Жвавець Сергій, співробітник слідчого управління. У категорії понад  95 кг – перше місце посів Боклаженко Сергій, співробітник роти поліції особливого призначення.

Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти.