На Херсонщині презентували другий фронт-офіс поліції
У місті Нова Каховка начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олександр Прокудін презентував роботу другого фронт-офісу поліції, мета якого – покращення надання поліцейських послуг населенню.

)/04.01.22/IMG_0777091.jpg)
Скористатися новим поліцейським сервісом та оцінити його ефективність можуть громадяни, які звернуться до Каховського районного відділу поліції. Цьому підрозділу підпорядковуються ще 5 відділень та секторів поліції.
)/04.01.22/IMG_0113.jpg)

Під час презентації представники місцевої влади та гості мали змогу оглянути складові фронт-офісу: рецепцію, де працівники поліції максимально результативно та оперативно приймуть заяву у громадян, нададуть юридичні консультації, сконтактують зі слідчими з приводу розслідування кримінальних проваджень, запишуть на особистий прийом тощо.


)/04.01.22/IMG_0101.jpg)

)/04.01.22/IMG_0105-3.jpg)
Також на першому поверсі розташовані кімнати для проведення слідчих дій, прийому громадян, які відповідають усім європейським нормам. А для відвідувачів, які прийдуть до відділу з дітьми, у фронт-офісі передбачений ігровий куточок. Діє також і традиційна система відеофіксації дій поліцейських Custody Records, яка дає можливість на належному рівні забезпечити дотримання прав громадян та ефективно реагувати на можливі порушення як із боку відвідувачів, так і поліцейських.

)/04.01.22/IMG_0019.jpg)
— Фронт-офіс — це новий підхід до роботи поліції з населенням, адже основний критерій нашої діяльності – довіра громадян. Поліцейські послуги мають стати більш відкритими та доступними для відвідувачів. У наших найближчих планах – покращення поліцейського сервісу та відкриття фронт-офісів у інших територіальних підрозділах поліції області, – зазначив Олександр Прокудін.
)/04.01.22/IMG_0029.jpg)
Відділ комунікації поліції Херсонської області