На Херсонщині поліцейські провели святкові заходи з іграми й подарунками для діток у кожній деокупованій громаді
Цьогорічний День захисту дітей малеча на деокупованому правобережжі Херсонщини відзначає під звуки вибухів та сирен. Аби підняти діткам настрій, розрадити їх та зробити щасливішими, у кожній громаді працівники ювенальної превенції провели різноманітні творчі й спортивні заходи для найменших.
У веселій та приємній атмосфері діти змагалися у веселих конкурсах з персонажем «Псом Патроном», радо брали участь у спортивних естафетах, демонстрували спортивний запал, провели час із користю для здоров’я. У творчих конкурсах учасники виготовляли оригамі-чоловічків, робили аплікації, малювали та викладали з пластиліну яскраві картини квітучого рідного краю.
Не забули поліцейські про багатодітні сім’ї, хто перебуває у складних життєвих обставинах, родини вимушених переселенців та діток загиблих воїнів. Їм ювенали передали подарунки та привітали зі святом. А працівники сектору протидії домашньому насильству відвідали у Херсоні притулок для постраждалих від домашнього насильства, де нині перебуває жінка з двома дітками, їм поліцейські подарували іграшки і цукерки.
Від численних подарунків, розваг та приємних сюрпризів малеча отримала не лише безліч позитивних емоцій, а й можливість зустрітися з однолітками. Це є вкрай важливим для соціалізації дітей, які котрий рік поспіль через війну вимушені навчатися онлайн та позбавлені живого спілкування.
- Усміхнені дитячі обличчя та посмішки, щасливі очі хлопчиків і дівчат стали для нас найвищою винагородою. Також дякуємо нашим захисникам і захисницям, завдяки мужності яких дітки з правобережжя Херсонщини мають можливість сьогодні зустрітись, відчути дитинство та святковий настрій, - зазначив начальник відділу ювенальної превенції поліції області Віталій Сайфутдінов.
Відділ комунікації поліції Херсонської області
