Начальник поліції Херсонщини Артур Мєріков вручив поліцейським відзнаки Президента України
Сьогодні в приміщенні Головного управління Національної поліції в Херсонській області 39 працівників поліції отримали відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей працівники відділення поліції в порту «Херсон» та бійці спецпідрозділів обласного главку поліції «Херсон» та управління «КОРД» отримали відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».
Артур Мєріков привітав нагороджених та побажав і надалі гідно виконувати поставлені завдання з протидії злочинності та забезпечення публічної безпеки і порядку.
Відділ комунікації поліції Херсонської області