На Херсонщині до Дня захисників і захисниць України ювенальні поліцейські провели цікаві патріотичні заходи для дітей

Новини

Напередодні Дня захисників і захисниць України ювенальні поліцейські у кожній територіальній громаді Херсонщини провели різноманітні патріотичні заходи для учнів шкіл. Це свято уособлює мужність та героїзм борців за волю України, її незалежність та територіальну цілісність.

У молодших класах діти намалювали яскраві привітальні листівки та виготовили обереги для військовослужбовців та поліцейських, які нині несуть службу в зоні Операції об’єднаних сил. Також для учнів провели лекції, куди запросили захисників України, які повернулись з зони ООС. Говорили про мужність та патріотизм, про повагу і любов до Батьківщини. Діти переглядали фільми про події на Сході України, про героїв ООС, які стоять на варті порядку і ціною власного життя захищають нашу державу. Усі заходи відбувалися з дотриманням карантинних обмежень.

- Завдяки таким патріотичним урокам діти мали змогу зазирнути до сторінок історії, згадати традиції українського народу, дізнатися про доблесть славних предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також відзначити героїв сьогодення, хто продовжує захищати державу у зоні проведення ООС, - зазначив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Віталій Сайфутдінов.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Матеріали для ЗМІ

Фото