На Херсонщині водні поліцейські з відпочивальниками врятували дельфіна, якого штормом викинуло на прісноводну мілину на великій відстані від моря

Новини

Надзвичайну рятувальну операцію провели водні поліцейські з відпочивальниками з порятунку дельфіна, якого штормом викинуло на мілину прісних вод Дніпровського лиману неподалік від с.Олександрівка, що дуже далеко від відкритих вод Чорного моря. Знесилена тварина самостійно не могла вибратися з пастки, але завдяки вчасним діям усіх небайдужих її вдалося врятувати.

Першими дельфіна на мілині помітили з берега відпочивальники. Вони активно почали допомагати тварині триматися на плаву, а водні поліцейські по телефону консультували, як саме допомогти тварині до їх приїзду. З підручних матеріалів, ковдр та ременів, люди зробили своєрідний хомут і таким чином утримували дельфіна до прибуття човна водної поліції Херсонщини.

За словами начальника сектору поліцейської діяльності на воді Херсонського райуправління поліції Максима Жаркова, громадяни допомогли підняти дельфіна на борт службового катера і інспектори швидко поїхали у відкриті води Чорного моря. Дельфіна випустили у природне середовище з надією, що з твариною усе буде добре і вона повернеться до зграї.  

Відділ комунікації поліції Херсонської області  

Матеріали для ЗМІ

Фото