Поліція Херсонщини працюватиме в посиленому режимі під час усіх етапів виходу України з карантину

Новини

З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності залежно від ситуації в регіоні. У зв’язку з цим поліція Херсонщини продовжує працювати в посиленому режимі.

Нагадаємо, що карантинні заходи, запроваджені в Україні через коронавірусну хворобу COVID-19, будуть продовжені до 22 червня. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України.

На Херсонщині обмежувальні заходи будуть поступово пом’якшуватися у залежності від епідемічної ситуації в регіоні. Всього буде 5 етапів пом’якшення обмежувальних заходів. Під час усіх етапів виходу з карантину поліція працюватиме у посиленому режимі.

Начальник обласного главку поліції Олександр Прокудін зауважив, що пом'якшення карантину не означає його повного зняття, тому карантинні заходи продовжують діяти в регіоні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Просимо усіх громадян дотримання суворих протиепідемічних та санітарних норм. Усі випадки порушень і надалі будуть відстежуватись і перевірятись. На тих, хто безвідповідально ставиться до заходів безпеки та порушує правила карантину, поліція складатиме адміністративні матеріали.

Всього від початку запровадження карантинних обмежень на Херсонщині правоохоронці склали 648 протоколів за порушення правил щодо карантину. З них: за порушення умов обсервації - 300 протоколів, за порушення самоізоляції - 22 протоколи, порушення правил торгівлі - 115 протоколів,  42 - на водіїв за перевезення пасажирів понад норми. 169 протоколів на інших порушників карантинних заходів. Усі складені матеріали передані на розгляд судів.

Шановні громадяни! Під час усіх етапів адаптивного виходу з карантину просимо вас відповідально ставитися до усіх обмежувальних заходів і дотримуватися їх. Бережіть себе та близьких!

Відділ комунікації поліції Херсонської області