У Херсоні правоохоронці припинили діяльність порностудії

Новини

Співробітники відділу протидії кіберзлочинам в Херсонській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України, спільно із слідчим відділом Херсонського відділу поліції та під процесуальним керівництвом Херсонської місцевої прокуратури припинили діяльність порностудії, яка працювала у Херсоні.

Правоохоронці встановили організатора, адміністратора та моделей причетних до злочинного бізнесу. Організатор займався господарськими та фінансовими питаннями, добирав персонал, консультував дівчат, вів бухгалтерський облік. А адміністратор слідкував за справністю обладнання, підшукував кадри в соціальних мережах, навчав користуванню спеціалізованого веб-кам сайту в Інтернеті.

Моделі працювали за комп'ютерами в приміщенні порностудії, що знаходилась у місті. Кожен комп'ютер був оснащений веб-камерою для онлайн-відеозйомки та професійним освітленням. Дівчата користувались спеціалізованим веб-кам сайтом та надавали іноземцям порноконтент у режимі реального часу. Сплата за послуги здійснювалось щохвилинно в іноземній валюті.

Під час санкціонованого обшуку поліцейські вилучили комп’ютери, ноутбуки, веб-камери, мікрофони та інші носії інформації, які використовувались для створення і розповсюдження відео порнографічного характеру. Поліцейські виявили та задокументували протиправну діяльність шістьох дівчат віком від 22-х до 28-ми років, які у якості веб-моделей безпосередньо займалися розповсюдженням продукції порнографічного характеру.

Відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст.301 Кримінального кодексу України «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів». Наразі готується повідомлення про підозру організатору та адміністратору порностудії. Скоєння цього злочину карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Досудове розслідування триває.

 

Відділ комунікації поліції Херсонської області

поліція
новини
безпека