В Херсоні поліцейські склали протокол на чоловіка, який вчинив домашнє насильство у відношенні рідної бабусі

Новини

Жертвою агресії з боку 31-річного онука стала 75-річна жителька Херсона. Жінка зателефонувала в поліцію і попросила допомоги. Заявниця розповіла, що до неї прийшов онук, вчинив сварку та погрожував вдарити.

За місцем проживання пенсіонерки виїхали працівники сектору протидії домашньому насильству ГУНП. Поліцейські поспілкувалися з кривдником та потерпілою. Літня жінка була налякана, тож поліцейські заспокоїли її. Згодом вона пояснила, що онук ніде не працює, постійно приходить до неї і просить гроші. Цього разу бабуся відмовила онуку, через це він вчинив сварку, висловлювався нецензурною лайкою та погрожував фізичною розправою. Сам кривдник поводився агресивно і заперечував звинувачення жінки. Він пояснив, що бабуся перебільшила обставини їх сімейного конфлікту.

Чоловіка запросили до відділення поліції, де у його відношенні поліцейські склали адміністративний протокол за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства» КУпАП, також кривднику виписали терміновий заборонний припис, який передбачає заборону спілкування у будь-який спосіб із постраждалою особою.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Матеріали для ЗМІ

Фото