В Херсоні ювенальні поліцейські провели уроки з протидії булінгу в навчальних закладах

Новини

В Херсоні працівники ювенальної превенції відвідали школи та провели з учнями молодших класів уроки з протидії булінгу. Поліцейські пояснили дітям, що таке булінг, які існують його види, як захистити себе самостійно та до кого звертатись по допомогу. А для кращого розуміння та засвоєння інформації, ювенали завітали до дітей з яскравими повітряними кульками та цікавим наочним матеріалом.

- Найкращий спосіб запобігти булінгу – спрацювати на його попередження, вчасно виявити та дізнатися про проблеми дитини й допомогти їй. Ми пояснювали дітям, що не треба боятися, а необхідно обов’язково розповідати про факти цькування вчителям, батькам або написати нам у чат-бот ювенальної превенції в Telegram https://t.me/ChildpolicekhersonBot, який ми створили спеціально для повідомлень дітей про булінг або інші негативні явища, - зазначив начальник ювенальної превенції поліції Херсонщини Віталій Сайфутдінов.

Також ювенальні поліцейські розповіли учням, що таке кібербулінг та роздали спеціальні листівки з алгоритмом дій, як поводитися у випадку цькування в соцмережах.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Матеріали для ЗМІ

Фото