В’ячеслав Аброськін: поліція встановила місце придбання сірчаної кислоти підозрюваним у нападі на чиновницю в Херсоні

Новини

 

Крім того, правоохоронці встановили  особу, яка продала знаряддя нападу. Про це сьогодні, 8 серпня, повідомив перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін під час робочої наради в Херсоні.

За його словами, у поліції є вагомі підстави вважати, що саме другий учасник нападу, особа якого наразі встановлюється, придбав знаряддя нападу на Катерину Гандзюк. Крім того, оперативники встановили джерело походження кислоти та особу, яка продала підозрюваному хімічну речовину.

«Ми встановили місце в Херсонській області, де незаконно здійснювали реалізацію сірчаної кислоти. Вже проведено обшуки та  вилучено 539 пляшок з кислотою. Вся кислота належить одному із підприємств, яке повинно було утилізувати речовину. Саме один із працівників цього підприємства і реалізовував хімічну рідину»,- зазначив В’ячеслав  Аброськін.

Він додав, що за попередньою інформацією, працівник підприємства-порушника і продав за 150 гривень пляшку кислоти другому учасникові нападу.

«Ми ще раз звертаємося до громадян з проханням надати допомогу у встановлені особи другого фігуранта справи. Будь яка інформація може стати корисною для слідства»,- наголосив В’ячеслав Аброськін.

Інформацію, яка може допомогти у встановленні особи зловмисника, можна надавати до поліції по спецлінії «102» або ж за номерами: 050-494-10-42, 050-591-70-56.

Нагадаємо, раніше В’ячеслав Аброськін повідомив про висновок експертизи  щодо щільності кислоти, виявленої на одязі чиновниці Херсонської міськради.

Департамент  комунікації

Національної поліції України

Матеріали для ЗМІ

Фото