Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Юний херсонський легкоатлет посів 3 місце у чемпіонаті «Динамо – дітям України»
Опубліковано 28 травня 2021 року о 13:42

В Одесі за підтримки Національної поліції України відбувся чемпіонат «Динамо – дітям України» з легкоатлетичного чотириборства серед 13-річних хлопців та дівчат. У спортивному святі взяли участь понад 130 юних легкоатлетів з усієї України, які представляли територіальні організації Товариства «Динамо». Це діти-сироти, з багатодітних родин та тих, хто перебуває у складних життєвих обставинах.

Команду Херсонщини представляли 6 дітей, яких підтримували та супроводжували працівники ювенальної превенції поліції області й тренери. Юні спортсмени змагалися у кросі, бігу на коротку дистанцію, стрибках у довжину з розбігу та метанні м'яча на дальність. Вихованець центру соціально-психологічної реабілітації дітей м.Херсона Микола Білецький, який займається футболом, посів 3 місце у забігу на 600 метрів. А команда Херсонської області за підсумками кількох днів змагань виборола 10 місце серед команд з усієї України.

Але діти не лише змагалися. Організатори підготували для них цікаву дозвільну програму з відвідуванням дельфінарію та відпочинку на морському узбережжі.

У день закриття чемпіонату всі переможці та призери у командному та особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами, медалями та подарунками.