За поданням слідчих Херсонського відділу поліції суд наклав арешт на майно оздоровчого комплексу у Генічеському районі

Новини

У Херсонський відділ поліції звернулася група підприємців з колективною заявою щодо спроби, на їх переконання, рейдерського захоплення території оздоровчого комплексу «Енергія» у с.Генгірка Генічеського району, а також проханням захистити права підприємців.

Слідчим відділенням Херсонського ВП під процесуальним керівництвом Херсонської місцевої прокуратури були відкриті кримінальні провадження за ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою» та ст.358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». 

Як повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Микола Вербицький, слідчі вжили заходи щодо збереження земельної ділянки та розташованого на ній об’єкту і звернулися до суду про накладання арешту в рамках кримінальних проваджень на земельну ділянку та пансіонат, щоб унеможливити подальший їх перепродаж. Суд це клопотання задовольнив. Наразі заборонено проведення будь-яких реєстраційних дій на період накладеного арешту. Проводиться досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Херсонської області 

поліція
новини
рейдерство