За святкові три дні поліцейські Херсонщини склали 45 адміністративних матеріалів за порушення санітарно-протиепідемічних рекомендацій МОЗ

Новини

Поліція Херсонщини разом з представниками держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування продовжує перевіряти дотримання карантинних вимог громадянами, а також суб’єктами господарювання та пасажироперевізниками, задля запобігання подальшого розповсюдження вірусу COVID-19.

Так, за святкові три дні поліцейські Херсонщини склали 45 адміністративних матеріалів за ігнорування карантинних обмежень, з яких 2 протоколи за ч.1 ст.44-3 КУпАП, за шо передбачено мінімальний штраф у сумі 17 тисяч гривень. Крім того, за категоричну відмову одягати захисні маски в громадських спорудах, будівлях та транспорті поліцейські винесли громадянам 43 адміністративні постанови. Наразі цим правопорушникам загрожує штраф у розмірі від 170 до 255 гривень.

За словами заступника начальника обласного главку поліції Дениса Захарченка, загалом від початку запровадження карантинних обмежень поліцейські Херсонщини склали 9671 адміністративний матеріал за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).

Поліція Херсонщини просить громадян неухильно дотримуватись обмежувальних заходів. Бережіть себе та близьких!

Відділ комунікації поліції Херсонської області

поліція
новини