Поліцейські Херсонщини встановлюють обставини смертельної ДТП неподалік Високопілля
Автопригода сталася вчора у другій половині дня в Бериславському районі. Внаслідок наїзду на перешкоду водій легкового автомобіля отримав тяжкі травми, від яких невдовзі помер. Наразі слідчі обласного главку поліції встановлюють усі обставини ДТП.
Вчора близько 17:00 до чергової частини Бериславського районного відділу поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспорту пригоду з потерпілим на польовій дорозі між Князівкою та Високопіллям. За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група місцевого підрозділу поліції.
На місці ДТП поліцейські попередньо встановили, що водій автомобіля Toyota Avensis не обрав безпечної швидкості руху, проявив неуважність, в результаті чого не впорався з керуванням і виїхав за межі ґрунтової дороги, де здійснив наїзд на дерево. Внаслідок удару дверцята транспортного засобу заблокувало, тож на місце викликали бригаду рятувальників.
Як з’ясувалося, за кермом автівки перебував 42-річний житель Князівки. Каретою швидкої допомоги в травматичному шоці потерпілого доставили до лікарні. У нього діагностували політравму, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, переломи ребер та сідничної кістки, внутрішньо-черевну кровотечу, численні забої тіла. Отримані травми виявилися надважкими й водій за кілька годин, на жаль, помер.
Як розповів начальник відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління поліції Херсонщини Дмитро Думанський, під час деблокування присутні на місці правоохоронці та медпрацівники відчували від водія запах алкоголю, проте остаточні результати щодо наявності спиртного в крові загиблого стануть відомі після проведення судово-медичної експертизи.
Наразі слідчі розпочали провадження за ч. 2 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України. Призначене проведення необхідних експертиз.
Поліція Херсонщини вкотре закликає водіїв транспортних засобів неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, бути відповідальними та дисциплінованими, ні в якому разі не сідати за кермо у нетверезому стані.
Пам’ятайте: алкоголь та кермо – не сумісні!
Відділ комунікації поліції Херсонської області