Поліцейські-психологи провели арт-терапевтичне заняття з емоційного відновлення для поранених правоохоронців Херсонщини
У просторі підтримки захисників та захисниць «Файта» психологи системи психологічного забезпечення поліції Херсонщини провели арт-терапевтичне заняття для поранених поліцейських. Захід відбувся в межах системної роботи з психологічного супроводу правоохоронців, які проходять відновлення після поранень.
Основною вправою стало розмалювання чашок. Така форма арт-терапії допомогла учасникам зосередитися на творчому процесі, знизити рівень емоційної напруги та стабілізувати психоемоційний стан. Кожен обирав кольори, символи та слова, що відображали його внутрішній стан, переживання й особисті цінності. Через просту творчу дію поранені висловили свої емоції, відчули підтримку в колі побратимів.
До заняття також долучився чотирилапий помічник правоохоронців Джексон. Елементи каністерапії сприяли розслабленню, зниженню тривожності та створенню довірливої атмосфери. Живе спілкування з твариною допомогло учасникам відчути спокій і позитивні емоції. Крім того, Джексон «передав» поліцейським картки зі словами підтримки.
Психологічна служба й надалі забезпечує комплексну підтримку поранених правоохоронців. Турбота про ментальне здоров’я є важливою складовою відновлення, зміцнення внутрішніх ресурсів, повернення до активного життя і служби.
Відділ комунікації поліції Херсонської області