Поліція Херсонщини розпочала кримінальне провадження за фактом сьогоднішнього обстрілу центрального району обласного центру
Сьогодні вранці відбувся черговий обстріл Херсона військами країни-агресора. У результаті попадання попередньо артилерійських снарядів на територію Центрального ринку 46-річний чоловік загинув на місці, ще дев’ятеро громадян були поранені.



Серед постраждалих шестеро чоловіків та троє жінок, всі вони доставлені до лікарні з травмами різного ступеня.
Крім того пошкоджено декілька автомобілів та будинки в радіусі кількох кварталів – на вулицях Робочій, Ярослава Мудрого та Маяковського.






На місці трагедії працювала слідчо-оперативна група, вибухотехніки поліції, співробітники ДСНС та медики.
Наразі поліцією Херсонщини розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни). Тривають невідкладні слідчі дії.