Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліція призначила проведення ряду експертиз за фактом загибелі двох чоловіків на агропідприємстві в Білозерському районі

Опубліковано 03 червня 2019 року о 13:25

31 травня на території агропідприємства, що розташоване біля сел. Східне Білозерського району, внаслідок ймовірного отруєння небезпечними газами загинули двоє чоловіків. За даним фактом Білозерським відділенням поліції відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст. 271 Кримінального кодексу України «Порушення вимог законодавства про охорону праці». В рамках досудового розслідування проводяться усі необхідні слідчі дії. Наразі Головним управлінням Національної поліції Херсонщини підготовлено клопотання до обласної прокуратури про проведення розслідування даного факту слідчим управлінням обласного главку поліції.

Інформація про загибель двох працівників агрофірми в «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини надійшла 31 травня о 10:04 зі служби «103». На місці події слідчо-оперативна група Білозерського відділення поліції встановила, що під час виконання робіт по прочищенню стоків у колодязі загинув 46-річний старший оператор очисних споруд агропідприємства. Також під час спроби допомогти потерпілому загинув працівник приватної охоронної фірми, що здійснює охорону території підприємства. З метою встановлення причин смерті загиблих призначене проведення судово-медичних експертиз трупів потерпілих.  

За словами начальника поліції Херсонщини генерала поліції третього рангу Артура Мєрікова, на теперішній час проводяться усі необхідні слідчі дії. З метою проведення об’єктивного та неупередженого розслідування вирішується питання про направлення до Харківського експертно-криміналістичного центру МВС України усіх необхідних матеріалів для проведення судової експертизи безпеки життєдіяльності, яка призначається для встановлення механізму здійснення небезпечного фактору, причин настання нещасного випадку, а також для визначення вимог нормативно-технічних документів, невиконання яких перебуває у причинному зв’язку з нещасним випадком. Також Головним управлінням Національної поліції Херсонщини підготовлено клопотання до обласної прокуратури про проведення розслідування даного факту слідчим управлінням обласного главку поліції.

Відділ комунікації поліції Херсонської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux