В Скадовському районі поліція провела профілактичне відпрацювання курортних селищ Залізний Порт та Приморське

Превентивна робота

Відпрацювання було проведене вчора, 6 серпня, за дорученням керівництва обласної поліції. Метою профілактичних заходів стало забезпечення публічної безпеки та порядку, протидія несанкціонованій торгівлі продуктами харчування та підакцизними товарами, перевірка законності використання праці іноземців на території курортної зони.

Як повідомив заступник начальника управління превентивної діяльності обласного главку поліції Ярослав Шанько, під час проведення профілактичних заходів поліцейські склали 60 адміністративних протоколів. Переважна більшість адмінматеріалів були винесені за порушення наступних статтей КУпАП: ст.152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», ч.2 ст.156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами,…», ст.175-1 «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях» та ст.178 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді».

Профілактичні заходи поліції Херсонщини з охорони публічного порядку та безпеки громадян під час курортного сезону продовжуються.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Матеріали для ЗМІ

Фото