В Херсоні поліцейські врятували від нетверезої мачухи 5-річну дівчинку

Превентивна робота

В поліцію зателефонували небайдужі громадяни і повідомили, що в центрі Херсона на майданчику сидить жінка, ймовірно, у стані алкогольного сп’яніння. А поруч з нею грається маленька дівчинка, за якою жінка зовсім не доглядає та на зауваження перехожих реагує неадекватно. За викликом прибула група реагування на факти домашнього насильства ГУНП.

Правоохоронці встановили, що жінка дійсно перебуває у стані сильного алкогольного сп’яніння. А маленька дівчинка – це 5-річна донька її чоловіка. Батько дитини нині на заробітках. Працівники поліції зв’язалися з чоловіком, розповіли йому про ситуацію і він пообіцяв найближчим часом повернутися додому. Через те, що родичів родина не має, чоловік, до свого повернення, попросив передати доньку сусідам, яким повністю довіряє.

Працівники поліції поспілкувалися з сусідами, переконалися, що родина благонадійна і дівчинка перебуватиме з ними у безпеці. На мачуху дитини складено адміністративний протокол за неналежне виконання обов’язків по догляду за дитиною.  

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Матеріали для ЗМІ

Фото