У Чаплинці поліцейські за кілька годин розшукали двох неповнолітніх дівчат, які втекли з дому

Увага! Розшук!

Сьогодні о 05:00 у Чаплинське відділення поліції звернулася місцева жителька. Вона повідомила, що напередодні ввечері її 11-річна донька пішла гуляти з 13-річною подружкою, вночі вони додому не повернулися. Самостійні спроби батьків відшукати дівчат успіхом не увінчалися. Раніше подружки теж уходили з дому.

Працівники Чаплинського відділення поліції спілкувалися з рідними та друзями зниклих, проводили подворовий обхід населеного пункту і через кілька годин пошуків встановили місцезнаходження дівчат. Стало відомо, що вони можуть перебувати у знайомого хлопця. Інформація підтвердилася. Неповнолітніх виявили в будинку їх товариша. З дівчатами було все добре. Вони пояснили, що відучора були в будинку хлопця і коли стемніло, то нібито побоялися повертатися додому, залишившись у знайомого ночувати.

З дівчатами працівники поліції провели профілактичні бесіди. У відношенні батьків будуть складені адміністративні протоколи щодо неналежного виконання обов’язків по вихованню дітей. Самі ж батьки пояснили, що діти мають складний характер, тому їм важко контролювати поведінку дівчат.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Матеріали для ЗМІ

Фото