Портал в режимі тестування та наповнення
В Херсоні працівники групи реагування на факти домашнього насильства врегулювали 170 сімейних скандалів
Опубліковано 10 лютого 2020 року о 15:44

Координатор поліцейської групи реагування на факти домашнього насильства Віталій Сайфутдінов повідомив, що з початку року працівники поліції відреагували на 170 повідомлень громадян про домашнє насильство.

За фактами цих викликів було складено 80 протоколів про виявлені правопорушення - саме за фактами домашнього насильства. Також цього року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 9 кримінальних проваджень щодо домашнього насильства.

Нині в Херсонській області на обліку перебуває 2860  кривдників. Цього року поліцейські винесли 37 термінових заборонних приписів, які є терміновою невідкладною дією для припинення домашнього насильства. Надалі ці порушники перебувають під контролем поліції. А для недопущення рецидивів, поліцейські проводять з кривдниками профілактичну роботу. Постраждалі ж від домашнього насильства отримують юридичну та психологічну допомогу в центрі реабілітації для жертв домашнього насильств, який діє в Херсоні.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux