З обстрілюваного передмістя Херсона поліцейські та волонтери евакуювали матір із чотирма дітьми
Працівники ювенальної превенції спільно з волонтерами евакуювали з небезпечного передмістя Херсона жінку та її чотирьох синів віком 10, 12, 14 і 16 років. Евакуаційний рейс здійснювався під прикриттям мобільно-вогневої групи поліції, яка забезпечувала безпеку маршруту та відстежувала активність ворожих дронів.
Родина заздалегідь підготувалася до виїзду. Мати зібрала речі та разом із дітьми чекала на правоохоронців й волонтерів. З собою вони забрали і домашнього улюбленця – собаку.
На броньованому автомобілі волонтерів сім’ю вивезли з небезпечної території.
Родину доправили до транзитного центру, де їм допомогли оформити необхідну підтримку. Звідти у супроводі волонтерів жінка з дітьми вирушили до Київської області. Благодійники заздалегідь подбали про нове житло, тож відтепер родина зможе жити у безпечнішому місці.
Поліція Херсонщини вкотре закликає жителів населених пунктів, які щодня потерпають від російських обстрілів, не зволікати з евакуацією. Своєчасно ухвалене рішення про виїзд допомагає зберегти найцінніше – життя та здоров’я.
Відділ комунікації поліції Херсонської області