Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

За добу в Херсоні поліцейські допомогли чотирьом жінкам, сини яких вчинили домашнє насильство відносно них

Опубліковано 18 серпня 2020 року о 16:21

Упродовж доби працівники мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП врегулювали сімейні скандали, під час яких дорослі діти ображали та принижували своїх мам.

По допомогу до поліції звернулася 64-річна херсонка. Вона повідомила, що 41-річний син словесно принижує її та виганяє з дому. На місці події поліцейські виявили кривдника, який був у стані алкогольного сп’яніння. Чоловік пояснив, що мати нібито і досі намагається виховувати його, через це і виник конфлікт. Поліцейські поговорили з сином, після чого він пообіцяв більше не ображати матір. Аналогічна ситуація виникла і у 70-річної мешканки Корабельного району. Її 42-річному сину також здалося, що мати повчає його як жити. Чоловік почав розкидувати речі у квартирі, бити посуд та кричати на матір. Поліцейські провели профілактичну бесіду з кривдником. У відношенні обох чоловіків правоохоронці винесли терміновий заборонний припис та склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 173-2 «Вчинення домашнього насильства» Кодексу України про адміністративні правопорушення

Допомоги поліції потребувала і мати 24-річного херсонця. Жінка пояснила, що син прийшов додому у стані алкогольного сп’яніння. Молодик почав поводити себе агресивно по відношенню до матері: висловлювався нецензурною лайкою, намагався вдарити та виганяв з квартири. Працівники мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП провели профілактичне бесіду з сином та склали на нього адміністративний протокол за вчинення домашнього насильства.

А сьогодні зранку у Корабельному районі міста 31-річний чоловік сильно налякав свою матір. Жінка пояснила, що син раніше неодноразово міг її вдарити, але цього разу сильно побив. Злякавшись, потерпіла вийшла у під’їзд та викликала поліцію. Зважаючи на загрозу здоров’ю жінки поліцейські викликали «швидку». Медики констатували, що вона має струс мозку та численні садна. Потрапити назад в квартиру жінка не могла, син зачинився та погрожував матері через вхідні двері. Поліцейськими було прийнято рішення викликати рятувальників, які дали жінці доступ до приміщення. Коли рятувальники відкрили двері, кривдник кинувся на поліцейських та намагався вдарити. Чоловіка доставили до Херсонського відділу поліції для подальшої правової оцінки ситуації.

Як повідомив заступник начальника управління превентивної діяльності поліції Херсонської області Ярослав Шанько, з початку року до поліції Херсонщини надійшло понад 1100 звернень щодо фактів домашнього насильства. З цієї кількості не всі звернення підтвердилися. Загалом, за фактами вчинення домашнього насильства працівники поліції склали 455 адміністративних протоколів та винесли кривдникам 303 термінових заборонних приписів.

 

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux