У Херсоні поліцейські вилучили у підозрюваного в крадіжках боєприпаси до гармати

Зброя і вибухівка

Оперативники карного розшуку отримали інформацію, що у підозрюваного в скоєнні майнових злочинів за місцем проживання може зберігатися зброя або інші заборонені предмети. Поліцейські оглянули домоволодіння та виявили в гаражі два заряди до гармати від бойової машини піхоти. Відтепер підозрюваному загрожує й відповідальність за незаконне зберіганні боєприпасів.

Як розповів начальник Херсонського відділу поліції Олександр Говорун, близько місяця тому за підозрою в вчиненні крадіжок був поміщений під варту в умови слідчого ізолятора 30-річний херсонець. Під час проведення в рамках досудового розслідування слідчо-розшукових заходів оперативники карного розшуку отримали інформацію, що за місцем проживання підозрюваного може зберігатися зброя.  Поліцейські оглянули домоволодіння та виявили в гаражі два постріли активного типу ОГ-15В від гладкоствольної гармати, що встановлюється на бойових машинах піхоти або десанту.

Вилучені боєприпаси направлені на дослідження в експертно-криміналістичний центр. Встановлюється походження заборонених предметів. Відтепер підозрюваному загрожує ще й відповідальність за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Слідчі дії тривають.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Матеріали для ЗМІ

Фото