Поліцейські викрили факт булінгу в одній зі шкіл Генічеського району

Превентивна робота

Жертвою булінгу в одній зі шкіл Генічеського району став учень 7-го класу. Про факт психологічного насильства над школярем з боку його 13-річного однокласника в поліцію повідомило керівництво навчального закладу.

Працівники ювенальної превенції провели всебічну перевірку щодо факту можливого булінгу в навчальному закладі. Для цього поспілкувалися з керівництвом, педагогами школи, потерпілим та булером, а також учнями цього класу. Факт булінгу підтвердився.

Учні класу розповіли, щo кpивдник чiплявcя як до потерпілого хлопчика, так і до всіх дітей у класі, oбpaжaв,  штoвxав їх, розкидав речі учнів, міг обмалювати їх одяг маркером. Caм булep пояснив, що шуткував над однокласниками, а розваги над дітьми дивився в одній із соціальних мереж та втілював їх у життя. Хлопець запевнив, що не усвідомлював, як його дії ображають однокласників.   

Інспектор ювенальної превенції провів роз’яснювальну роботу з неповнолітнім щодо неприпустимості подібної поведінки і правових наслідків систематичного цькування. На одного з батьків хлопчика ювенальний поліцейський склав адмінпротокол за ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Матеріали для ЗМІ

Фото